3 найцінніший фільму


3 найцінніший фільму

навколо плівки

Змінні зображення фільму фактично створюються шляхом фотографування реальних сцен разом із відеокамерою, фотографуванням ілюстрацій чи навіть міні-дизайнів із використанням звичайних методів комп’ютерної анімації, за допомогою CGI, а також комп’ютерної анімації комп’ютерної системи або навіть за допомогою суміші деяких або навіть кожного з цих методів, а також різні інші естетичні впливи.

До впровадження електронного виробництва колекція нерухомих зображень фактично записувалася на хімічно чутливий целулоїд (запас фотофільмів), як правило, за ціною 24 кадрів кожні 2-і. Зображення фактично передаються за допомогою кінопроектора за такою самою ціною, як вони були фактично записані на плівку, разом із Женевським кермом, що гарантує, що кожна рамка залишається нерухомою протягом власної короткої можливості прогнозу

саме тому це насправді один із найважливіших фільмів

1. Відступники (2006)

Поліцейський під прикриттям і кріт в органах влади намагаються встановити один одного, проникаючи в ірландську банду в південному Бостоні. Насправді «Відступники» — це легендарний кримінальний трилер США 2006 року, знятий Мартіном Скорсезе та написаний Вільямом Монаханом. Насправді кожен з них є ремейком гонконгського фільму «Пекельні випадки» 2002 року, а також заснований на реальних бостонських подіях. Зимовий сезон Hillside Gang; знак Коліна Саллівана фактично заснований на тіньовому представнику ФБР Джона Конноллі, тоді як знак Чесний Костелло насправді заснований на ірландсько-американському гангстері Вайті Балджері. Знаменитості кіно Леонардо Ді Капріо, Метт Деймон, Порт Ніколсон, а також Мізур Уолберг, а також Мартін Шайн, Рей Вінстон, Віра Фарміга, а також Алек Болдуін у допоміжних функціях.

2. Крик (1996)

Через рік після розправи над її мамою дівчину-підлітка фактично тероризують за допомогою абсолютно нового чудового фільму, який націлений як на жінку, так і на її друзів, використовуючи страшні фільми як компонент фатального відео. Насправді «Крик» — це американський слешер 1996 року, знятий Весом Крейвеном, а також написаний Кевіном Вільямсоном. Знаменитості кіно Девід Аркетт, Нів Кемпбелл, Кортні Кокс, Меттью Ліллард, Збільшений Макгоуен, Скіт Ульріх, Джеймі Приваблений Беррімор і Кеннеді. Запущений 20 грудня, він спостерігає за ученицею середньої школи Сідні Прескотт (Кемпбелл), а також її командою друзів у уявній громаді Вудсборо, штат Каліфорнія, які в кінцевому підсумку стають метою містичного дивовижного персонажа в костюмі на Хелловін під назвою Ghostface. .

3. Up in the Air (I) (2009)

Райан Бінгхем насолоджується стилем життя, не займаючись багажем для свого завдання, подорожуючи країною, стріляючи в окремих людей, однак виявляє, що спосіб життя знаходиться під загрозою через існування перспективної пристрасті, а також абсолютно нову роботу, що забезпечує абсолютно новий дизайн компанії.

«Вгорі в небі» — комедійна драма США 2009 року, знята Джейсоном Рейтманом. Насправді він був написаний Рейтманом, а також Шелдоном Тернером на основі унікальної композиції 2001 року «Вгору в небо» Волтера Кірна. Ця історія фактично зафіксована під час поїздки “зменшеного” Райана Бінгема (Джордж Клуні). Віра Фарміга, Анна Кендрік, а також Денні Макбрайд також знаменитості. Насправді серіал «Вгору в небі» в основному знімали в Сент-Луїсі, штат Міссурі, разом із додатковими сценами, знятими в Детройті, Омахі, Лас-Маямі та Лас-Вега.